Základné ošetrenie pleti povrchové čistenie pleti, peeling, maska, záverečný krém 

Čistiace ošetrenie pleti - povrchové čistenie pleti, naparenie, ručné hĺbkové čistenie pleti, maska, záverečný krém

Kompletné ošetrenie - hydratačné, vyživné (podľa typu pleti) - povrchové čistenie pleti, enzýmový peeling, čistenie pomocou ultrazvukového prístroja, relaxačná masáž pleti, alginátová maska, záverečný krém 

Hĺbkové čistenie pleti - odlíčenie (poďla typu pleti) - enzýmový peeling, čistenie pomocou ultrazvukového prístroja, naparenie alebo zmäkčenie pokožky, maska, upokojenie pokožky ozonizérom, sérum, alginátová maska, záverečný krém 

Diamantová mikrodermabrázia - je bezbolestná metóda ošetrenia pokožky. Táto metóda si našla široké využitie v omladzovaní pokožky, korekcií vrások a jaziev, odstraňovaní škvŕn, čistení pokožky a eliminácii akné. Efekt po ošetrení mikrodermabráziou je viditeľný už po prvom zákroku. Pokožka sa stáva vyhladená, vypnutá, dostáva zdravú farbu.

Výhody diamantovej dermabrázie:

- bezpečne regulované odstraňovanie odumretých kožných buniek

- alternatívna náhrada chemického pílingu

- rýchlejšie vstrebávanie aplikovaných kozmetických prípravkov do pokožky

- stimulácia produkcie kolagénu a elastínu

- posilnenie obranyschopnosti kože

Indikácia:

- jazvy

- zväčšené póry

- omladenie pleti a odstránenie jemných vrások okolo očí, úst a krku

- drsná šupinatá pokožka

- farebné  a starecké škvrny

- akné vulgaris

Kontraindikácia:

-vírusové infekcie, bakteriálne infekcie, plesňové infekcie, pustulárne akné, akné hnisavé

Naparovač - ozón - slúži na naparenie, zmäkčenie pokožky pred hĺbkovým čistením, póry sa rozšíria, otvoria, takže pokožka nie je vystavovaná veľkému tlaku a nepoškodzuje sa. Ozón slúži k dezinfekcii. Je to veľmi šetrné a jemné naparenie, preto je vhodné aj pre citlivú pokožku.

Skin scrubber - kavitačný  peeling je predovšetkým bezbolestné čistenie pokožky pomocou ultazvukových vĺn. Ide o dôkladné čistenie pokožky a odstránenie nadbytočného mazu ale aj ošetrenie a odstraňovanie akne. Kavitačný peeling je obohatený o mikromasáž, ktorá zlepšuje krvný obeh a okysličenie pokožky, čo zlepšuje preniknutie aplikovaných preparátov do pokožky. Počas peelingu ak dojde ku kontaktu ultazvukových vĺn s tekutinou dochádza ku kavitácii, čo znamená, že dochádza ku chemickej reakcii kedy sa vytvarajú mikroskopické plynové bublinky, ktoré majú za následok odstránenie odumretých kožných buniek.

Indikácie:

 zlepšenie kontúr tváre a podbradku

 spevnenie štruktúry pleti

 viditeľné povrchové vrásky

 zmenšenie vačkov pod očami

 obnovenie tvorby kolagénu

- prevencia proti starnutiu pokožky

- hĺbkové čistenie pórov

Kontraindikácie:

 tehotenstvo 

 viditeľné poškodenie pokožky - rany

 ochorenia hubové, vírusové, baktérie

 ochorenia nervového ústrojenstva

 psychické choroby - ťažkosti

-  epilepsia

 onkologické ochorenia

 infekčné ochorenia

 ak sa v pokožke alebo v tele nachadzajú kovové predmety - implantáty, alebo napríklad silikonové implantáty v prsníkoch

 ak ma rôzne zdravotné alebo elektické prístroje, sluchový strojček, kardiostimulátor, transplantované orgány

-  deti mladšie 12 rokov veku života

-  ak má na tele kovové predmety ako sú napríklad naušnice - piercing

 vysoký krvný tlak, cukrovka, choroby srdca

 

Darsonval - Ozonizér- vysokofrekvečný prúd je vhodná po hĺbkovom čistení pleti, uzatvára póry, podporuje proces hojenia, upravuje nadmernú činnosť mazových žliaz, revitalizuje ochabnutú, nedostatočnú prekrvenú starnúcu pleť, zmierňuje tvorbu akné a viditeľne zlepšuje mastnú a zjazvenú pleť po akné. Má antibakteriálny a antiseptický účinok, okysličuje pokožku, reguluje funkciu mazových žliaz, zvyšuje prekrvenie a posilňuje steny ciev, odstraňuje nečistoty a zhrubnutia, upravuje metabolické procesy, dezinfikuje po hĺbkovom čistení ultrazvukom - zosilnenie účinku. Ozonizér je prístroj, slúžiaci k regeneračnému a liečebnému pôsobeniu na pleť. Pomocou vysokofrekvenčných striedavých výbojov dochádza ku kombinácii niekoľkých priaznivých účinkov na pokožku.

Indikácia:

-  spevnenie kože

-  účinok proti vráskam

-  liečba kožných vád

Kontraindikácia:

-  tehotenstvo

-  choroby, ktoré vyžadujú chirurgický zákrok a intenzívnej staroslivosti

-  zhubný nádor

-  novotvary

-  je zakázané použiť stroj na osoby, ktoré využívajú externé a implantované kardiostimulátory 

 

Ultrazvuková terapia - preniká do hĺbky, zvyšuje mikrocirkuláciu v ošetrenej oblasti, tvorbu kolagénu, redukciu vrások a pleť zjemní aj vypne. Zmenšuje veľkosť pórov ( obmedzuje sa životný priestor akné baktérii). Zvýšenie cirkulácie vedie k výraznej svalovej relaxácii, zlepšuje regeneračnú schopnosť pleti a brzdí tvorbu melanínového pigmentu. Vysoká ultrazvuková vibrácia prináša aj hrejivý efekt, čím sa stimuluje aktivácia buniek a zlepšuje sa metabolizmus pokožky. Aplikáciou krému alebo gélu proti vráskam, s použitím trojfarebnej kombinácie svetla aj ultrazvuku, dosiahnete zrýchlený efekt.

 

Fotónová terapia - je známe slovo v medicíne. Mnoho štúdií preukazuje pozitívne efekty fotónov na povrchové aplikácie. Takmer všetky štúdie preukazujú, že bunky pokožky sa obnovujú oveľa rýchlejšie, ak sa vystavia vplyvu určitých vlnových dĺžok.

 

                                           

            

         

                  

 

            

TOPlist
aktualizované: 09.10.2017 19:48:05