OŠETRENIE PLETI

Povrchové ošetrenie pleti

Povrchové čistenie robíme zásadne ručne s citom, ale zároveň učinne.

 

Hĺbkové čistenie pleti        

Zaberie nám trošku viac času, robíme ho podľa potreby prístrojom, ale aj ručne. Najmä v lete netreba zabúdať na našu pleť. Vplyvom tepla sa rozťahujú póry a aj jemný vánok nám nanesie nečistoty na pleť a upchá ich. Často to vedie k ďalším ťažkostiam s pokožkou. V lete by sme mali venovať väčšiu pozornosť pleti a aspoň dvakrát podstúpiť hĺbkové čistenie.

 

Enzýmový peeling - Skin Scrubber

Enzýmový peeling je určený hlavne na ošetrenie zrelej pleti - zjemňuje pleť, zlepšuje jej hydratáciu a pôsobí proti drobným zmenám pigmentu.

 

Chemický peeling ovocnými kyselinami

Peeling prírodnými ovocnými kyselinami - zjemňuje pleť, zlepšuje jej hydratáciu a pôsobí proti drobným zmenám pigmentu.

 

Odstránenie mílií jednorázovými ihlami

Mílie nám vedia znepríjemňovať každodenné činnosti ako make-up, a ani nie sú pekné, preto je dobré ich včas odstrániť. 

 

Naparovanie, zmäkčovanie, peeling

Každá zrelá pokožka si toto už zaslúži, aspoň štyrikrát do roka, aby sme ju prebudili. Ak máme možnosť si takéto niečo dopriať aj raz do mesiaca, spolu s masážou to prináša prirodzený lifting pleti a celkové omladenie. Nemusíme hovoriť o zážitku z uvoľnenia, ktorý táto procedúra prináša aj po psychickej stránke.

 

Úprava obočia a jeho následné farbenie

Pekne tvarované obočie s prirodzenou farbou je základ tváre. Omladí, a tvár pôsobí upravene aj bez ranného  make-upu.

 

Masky

Aplikácia špeciálnych upokojujúcich, hydratačných, regenerujúcich prípravkov a zvolenie podľa správneho typu pokožky, vhodné postupy na jej vyliečenie, ako aj hľadanie a nájdenie príčiny problému.Využitie vhodných elektrických kozmetických prístrojov: ultrazvuková terapia, Skin-scrubber, ozonizér, diamantová mikrodermabrázia.

 

Depilácia voskom

Je vhodná pre ženy aj mužov. Dnes už nie je módne pôsobiť ako ľadový medveď a našťastie si môžeme dovoliť vyzerať lepšie ako v minulosti a to s minimom bolesti. Depilácia práve pre jej neslávnu bolesť býva často obchádzaná, pritom hlavne v letných mesiacoch nemusíme nosiť na našich vybraných partiách strniská, ktoré sa po bežnom oholení žiletkou objavuje už za 24 hodín. Doprajte si mať svoju pokožku nielen krásnu a bez chĺpkov, ale aj bez pichľavého strniska. Depiláciou Vaša pokožka vydrží dlho bez rastu chĺpkov, nakoľko depilácia oslabuje korienky chĺpkov a častým používaním správnej depilácie nám chĺpky úplne vymiznú.

 

Masáž tváre, krku a dekoltu

Pravidelná masáž tváre a krku je skvelý spôsob ako v tejto oblasti zlepšiť krvný obeh a zachovať pleť pevnú a mladistvú. Masáž tváre má aj relaxačné účinky a pôsobí blahodárne na pokožku, ale aj na psychiku. Ak ste po práci vyčerpané, masáž vám pomôže uvoľniť sa. Emócie, stres, frustrovanosť, napätie, všetky nálady sú na našej tvári jasne poznať. Napínajúce sa svaly spôsobujú v tvári tvrdý výraz. Táto tvárová masáž napätie uvoľní, výraz v tvári sa zjemní a dochádza k:

- zlepšeniu toku krvi

- prekysličeniu pokožky

- omladnutiu pleti (vitalizuje povädnutú pleť a vypína ju)

- odstraňuje drobné vrásky, vačky pod očami, dvojitú bradu

- regeneruje pleť, odstraňuje pleť, detoxikuje

 

Zákazníci, ktorí radi využívajú a skúšajú nové postupy ošetrenia pleti, lifting pokožky - sonoforéza. Zjednocuje a liftinguje pleť, zjemňuje vrásky, obnovuje kolagén, reguluje obnovu buniek, zabezpečuje transport aktívnych látok do kože.

Kozmetické ošetrenie kombinujeme podľa typu pokožky a potreby s prístrojovým ošetrením - exfoliacia povrchový peeling - skin scrubber. Prístroj pomocou ultrazvuku vykonáva hĺbkové čistenie. Hlavný účinok ošetrenia spočíva v odstránení odumretých buniek, zvýšeného kožného mazu a baktérií.

Kozmetické ošetrenie kozmetikou: Beauty Energy, Ryor, Derma-ReNew

Dermokozmetika: Syn Care

 

 

TOPlist
aktualizované: 01.12.2017 18:30:21